036444142
החשבון שלי
בעגלה: 0 מוצרים - 0.00 ₪
השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

 

שעות פעילות:

  • תל אביב: 11 וחצי עד-18.00
  • שישי עד -15.00 בצהריים
ניוזלטר

משחקי מכוניות על שלט

משחקי מכוניות על שלט
 
מהו סוד קסמן של מכוניות שלט בעידן המודרני 
 
גם במאה ה-21, משחקי מכוניות על שלט שובות את ליבם של ילדים בכל העולם. גם עכשיו, שילדים עסוקים באייפונים ובאיי פדים שלהם, הם מוצאים זמן לשחק עם משחקי מכוניות על שלט.
מדובר במכוניות שמסוגלות להגיע לביצועים שלא הכרנו בעבר, אלה מכוניות שאנחנו יכולים לשלוט בהן, באמצעות כפתור, ואפילו להטיס אותן למרחקים ולכיוונים שונים.

 
מדוע במאה ה-21 ילדים עדיין משחקים במשחקי מכוניות על שלט?

מכונית חשמלית על שלט רחוק קיימות כבר עשרות שנים. אמנם, משחקי מכוניות על שלט התקדמו מאד עם השנים, אך הבסיס די דומה. מכונית בעלת מנוע חשמלי שנוסעת לכיוונים שונים, על פי פקודה של שלט רחוק.
משחקי מכוניות על שלט במאה ה-21, עושות עוד כמה פעולות, חוץ מלנסוע ממקום למקום, הן גם מסוגלות לעוף. כן, כן, מכוניות חשמלית על שלט יכולות גם לעוף, בעיקר בגלל המנוע החשמלי החזק והמתקדם שמותקן בגוף המכונית או בשלט עצמו.
לכן, כשאתם קונים משחקי מכוניות על שלט לילדים שלכם, שגם עפות, מומלץ להסביר לילדים, שעם המכונית משחקים רק בחדר שאין בו הרבה אנשים, וכל מי שנמצא בחדר, רצוי שיידע שיש בחדר, מכונית, שגם מסוגלת לעוף.

 
אילו משחקי מכוניות על שלט משווקים היום

בשליו שיווק- יבואן צעצועים, קיימים שני סוגים של משחקי מכוניות על שלט שהם הנפוצים ביותר היום בתחום המשחקי מכוניות על שלט.
סוג מוכר ונפוץ, הוא של משחקי מכוניות על שלט. מערכת המכונית מורכבת משלושה חלקים עיקריים והם: המנוע, בקר מהירות ומצבר אחד או יותר.

הסוג הנוסף הינו משחקי מכוניות על שלט ניטרו. זו מערכת הכוללת סרוו אשר מחובר למצערת המנוע ולמיכל הדלק.
לרכיבים השונים במערכות השונות יש תפקידים שקשורים לשליטה על תצרוכת הדלק ולביצועים של המכוניות.
עבור אנשים שאינם מתמצאים בנושא, ורוצים רק לקנות לילד, משחקי מכוניות על שלט, שלא תישבר או תתקלקל אחר כמה פעמים של שימוש, מידע שיתקבל על הנתונים הטכניים של המכונית, יהיה חשוב לא פחות מאשר לשמוע כמה הוא עולה.
מכוניות שלט אינן עסק זול, הן עולות ביוקר, גם בגלל שם היצרן, וגם בגלל המערכות היקרות שמהן הן עשויות.
 
באתר של שלו שיווק, ניתן למצוא משחקי מכוניות על שלט של החברות המובילות בתחום, בדגמים חדישים ומתקדמים. באתר, מבחר עשיר ביותר של משחקי מכוניות על שלט, הליקופטרים והפתעות נוספות.

לא נמצאו מוצרים תואמים את הבחירה.