036444142
החשבון שלי
בעגלה: 0 מוצרים - 0.00 ₪
השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

 

שעות פעילות:

  • תל אביב: 11 וחצי עד-18.00
  • שישי עד -15.00 בצהריים
ניוזלטר

מכונית על שלט רחוק

מכונית על שלט רחוק
 
מהו סוד קסמן של מכוניות שלט בעידן המודרני 
 
גם במאה ה-21, מכונית על שלט רחוק שובות את ליבם של ילדים בכל העולם. גם עכשיו, שילדים עסוקים באייפונים ובאיי פדים שלהם, הם מוצאים זמן לשחק עם מכונית על שלט רחוק.
מדובר במכוניות שמסוגלות להגיע לביצועים שלא הכרנו בעבר, אלה מכוניות שאנחנו יכולים לשלוט בהן, באמצעות כפתור, ואפילו להטיס אותן למרחקים ולכיוונים שונים.

 
מדוע במאה ה-21 ילדים עדיין משחקים במכוניות עם שלט?

מכונית על שלט רחוק רחוק קיימות כבר עשרות שנים. אמנם, מכונית על שלט רחוק התקדמו מאד עם השנים, אך הבסיס די דומה. מכונית בעלת מנוע חשמלי שנוסעת לכיוונים שונים, על פי פקודה של שלט רחוק.
מכונית על שלט רחוק במאה ה-21, עושות עוד כמה פעולות, חוץ מלנסוע ממקום למקום, הן גם מסוגלות לעוף. כן, כן, מכונית על שלט רחוק יכולות גם לעוף, בעיקר בגלל המנוע החשמלי החזק והמתקדם שמותקן בגוף המכונית או בשלט עצמו.
לכן, כשאתם קונים מכונית על שלט רחוק לילדים שלכם, שגם עפות, מומלץ להסביר לילדים, שעם המכונית משחקים רק בחדר שאין בו הרבה אנשים, וכל מי שנמצא בחדר, רצוי שיידע שיש בחדר, מכונית, שגם מסוגלת לעוף.

 
אילו מכונית על שלט רחוק משווקים היום

בשליו שיווק - יבואן צעצועים, קיימים שני סוגים של מכונית על שלט רחוק שהם הנפוצים ביותר היום בתחום המכוניות עם שלט רחוק.
סוג מוכר ונפוץ, הוא של מכונית על שלט רחוק. מערכת המכונית מורכבת משלושה חלקים עיקריים והם: המנוע, בקר מהירות ומצבר אחד או יותר.

הסוג הנוסף הינו מכונית על שלט רחוק ניטרו. זו מערכת הכוללת סרוו אשר מחובר למצערת המנוע ולמיכל הדלק.
לרכיבים השונים במערכות השונות יש תפקידים שקשורים לשליטה על תצרוכת הדלק ולביצועים של המכוניות.
עבור אנשים שאינם מתמצאים בנושא, ורוצים רק לקנות לילד, מכונית עם שלט, שלא תישבר או תתקלקל אחר כמה פעמים של שימוש, מידע שיתקבל על הנתונים הטכניים של המכונית, יהיה חשוב לא פחות מאשר לשמוע כמה הוא עולה.
מכוניות שלט אינן עסק זול, הן עולות ביוקר, גם בגלל שם היצרן, וגם בגלל המערכות היקרות שמהן הן עשויות.
 
באתר של שלו שיווק, ניתן למצוא מכונית על שלט רחוק של החברות המובילות בתחום, בדגמים חדישים ומתקדמים. באתר, מבחר עשיר ביותר של מכונית על שלט רחוק, הליקופטרים והפתעות נוספות.

לא נמצאו מוצרים תואמים את הבחירה.