036444142
החשבון שלי
בעגלה: 0 מוצרים - 0.00 ₪
השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

 

שעות פעילות:

  • תל אביב: 11 וחצי עד-18.00
  • שישי עד -15.00 בצהריים
ניוזלטר

חולצות לאירועים

מאז ומתמיד, אחר מאמצעי השיווק הייחודים בהם השתמשנו באירועים שונים היו חולצות. אנחנו יכולים לראות את השימוש בחולצות לאירועים, באירועים פוליטיים, אירועי מכירות, הפגנות, צעדות, אירועים חברתיים, וכמובן גם באירועי ספורט, שם אנחנו יכולים לראות חולצות מגיעות בצבעים שונים ועליהם הדפסים שיווקים של ספונסרים.

אך השימוש בחולצות לאירועים לא נעצר רק במקומות בהם צריך למכור משהו, להביע תמיכה או התנגדות ובכלל להביע עמדה כלשהי, במהלך השנים יכולנו לראות שימוש הולך וגובר בחולצות לאירועים גם במגוון רחב נוסף של סיטואציות, כשהבולטים ביניהן הם אירועים משפחתיים או חברתיים.

אין זה סוד שבמהלך השנים החלו להשתמש בחולצות כדי להביע רגשות מסוגים שונים במהלך אירועים אלו. כך למשל לא מעט גברים ביום חתונתם משתמשים בחולצות מודפסות בשביל להביע את אהבתם לאישה עמה התחתנו זה עתה. אגב השימוש בחולצות בשביל להביע רגש כזה, מתחיל הרבה פעמים עוד לפני החתונה, למשל בעת הצעת נישואין או בעת מחווה אחרת של אהבה.

דוגמא אחרת לשימוש בחולצות לאירועים אנחנו יכולים למצוא בסיום לימודים. זה נכון הן בבתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים והן בתיכון ואפילו בקורסים ספציפיים אחרי צבא. בדרך כלל נהוג לכתוב על החולצה אמירה חכמה או שנונה שמסמלת את הקורס ואת ההרגשה בסיומו.

עוד דוגמא מוכרת, בעיקר בנוף הישראלי, הן של חולצות לאירועים צבאיים ובפרט חולצות בסיום מסלול. כל יחידה מדפיסה לעצמה חולצה ייחודית שמסמלת את סיום המסלול. במהלך השנים נוצרה תרבות של חולצות בעלות גוון מיוחד, לעיתים קצת בוטה, אך הביקורת שנשמעה כנגד חולצות מסוג זה, הביאו לשינוי וכיום החולצות הן הרבה יותר מעודנות ונעימות לעין.

שימוש בחולצות לאירועים הוא שימוש ידוע מאחר ואפשר לבצע בחולצות שימושים נרחבים לצורכי פרסום, שיווק והעברת מסר אחר. בדומה לכלים ואמצעים אחרים, גם בחולצות אפשר לעשות שימוש נרחב, על כן יש לא מעט קבוצות ואנשים בודדים שמשתמשים בהן לצורך זה. צריך לזכור עוד שבעצם העובדה שיש חולצה עם כיתוב מיוחד, הופכת את מי שלובש אותה לחלק מקבוצה ייחודית, שלא כל אחד יכול להשתייך אליה.

אם גם אתם מחפשים חולצות לאירועים, זה הזמן לפנות אלינו, אנחנו בשליו שיווק נשמח לעזור לכם ולהדפיס עבורכם חולצות שיכולות להתאים לכם לסוג האירוע. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג לספק לכם חולצות שיתאימו לאירוע, לאופיו ולצרכים שלכם. 

לא נמצאו מוצרים תואמים את הבחירה.